CZN Burak ameliyat olduğu hastaneden paylaştı! – Karagöz Medya

CZN Burak ameliyat olduğu hastaneden paylaştı!

Peş peşe operasyon geçirdi! Sosyal medya fenomeni CZN Burak’ın sağlık vaziyeti nasıl? Sağlık vaziyeti merak edilen CZN Burak’ın ablası, meşhur fenomenin sağlık vaziyeti hakkında açıklama yaptı. İşte ayrıntılar…

CZN Burak ameliyat olduğu hastaneden paylaştı!

Gerçek ismi Burak Özdemir olan, sosyal medyada CZN Burak olarak tanınan meşhur şef ve sosyal medya fenomeni, sevenlerini korkuttu. Hastane odasından bir paylaşımda bulunan CZN Burak operasyon geçirdiğini belirtti. Sosyal medyanın tanınmış adlarından, meşhur şef ve restoran zincirini sahibi 27 yaşındaki CZN Burak üst üste operasyon geçirdi. Sosyal medyada paylaştığı yemek videolarıyla viral olan, devasa yemekler yapan, Dubai’deki restoranlarında dünyaca meşhur adları ağırlayan Burak Özdemir hastanelik oldu.

29,4 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından hastane odasından bir paylaşım yapan Özdemir, ameliyat olduğunu duyurarak ”Ufak bir ameliyat geçirdim. Birbirinden güzel iyi dilekleriniz için Allah razı olsun çok teşekkür ederim.” açıklamasında bulundu. Ablası son vaziyetini açıkladı Neden operasyon geçirdiği halen belirlenemeyen ve sağlık vaziyeti merak konusu olan CZN Burak’ın ablası ise, kardeşinin ikinci bir operasyon geçirdiğini söyleyerek Instagram hesabından kendisine çok sayıda mesaj ve geçmiş olsun dileklerinin gelmesi üstüne şu açıklamayı yaptı: ”Burak çok iyi. Ufak bir operasyon daha geçirdi. Mesajlarınıza henüz yanıt veremiyor ama tüm bunların tamamını ona iletmeye çalışıyorum. Hepinize çok teşekkür ediyor. Ben ablası” İstanbul’daki özel bir hastanede ameliyat olan Özdemir’in bir müddet daha önlem maksatlı hastanede kalacağı ve sağlık vaziyetinin ise iyi olduğu öğrenildi. CZN Burak kimdir? CZN Burak ya da gerçek ismiyle Burak Özdemir 24 Mart 1994 tarihindeİ stanbul’da doğdu. Türk şef ve lokantacı, internet fenomeni. Hatay Medeniyetler Sofrası isimli lokanta zincirinin sahibidir. Arap ve Anadolu Mutfağına ait yemekleri kameraya karşı gülümseyerek yaptığı yemek şovlarını sosyal medya platformlarında yayımlayarak “Smiley bae” ismiyle tanınmış ve bir internet ünlüsü olmuştur.

KAYNAK: HABER.COM


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir