Ölüp yeniden dirildiğini söyleyen kadın, cehennemdeki odayı anlattı: Korkunç şeyler gördüm – Karagöz Medya

Ölüp yeniden dirildiğini söyleyen kadın, cehennemdeki odayı anlattı: Korkunç şeyler gördüm

Kathy McDaniel isimli kadın, 2000 yılında Akciğer yetmezliği nedeniyle hastaneye kaldırıldı. McDaniel, durumunu ağırlaşmasının ardından komaya girdi ve uzun süre yoğun bakımda kaldı. İyileşmesinin ardından komada yaşadıklarını anlatmaya başlayan kadın, cehennem ve ardından cennete gittiğini iddia etti.

“İBLİSLER İŞKENCE YAPIYORDU”

Kathy, ilk başta karanlık bir bölgeye geçtiğini, daha sonra ise sıcak, puslu ve bunaltıcı bir hava ile karşı karşıya geldiğini dile getirdi. Şu anda 75 yaşında olan Kathy, cehennemde iblislerin insanlara işkence yaptığını ve gördüklerinin korkunç olduğunu öne sürdü. Kathy ayrıca ellerini kavuşturmuş şekilde duran iblisle de karşı karşıya geldiğini söyledi.

Kathy McDaniel

“BİR ODAYA GİRİP HEMEN GERİ ÇIKTIM”

Cehennemdeki bir odaya girdiğini söyleyen Kathy, “Cehennemde ilerlediğim sırada bir odaya daldım. Odada kadınlar vardı ve gerçekten de durumları çok kötüydü. Yüzlerine dahi bakamadım, hemen odadan geri çıktım” ifadelerini kullandı.

“SONRASINDA CENETTE GEÇTİM”

Kathy, cehennemde bir süre kaldıktan sonra “Daha önce hiç yaşamadığım bir mutluk” diye tanımladığı duygularla birlikte cennete geçtiğini ve cennetin tanımlanamayacak kadar güzel olduğunu ifade etti.

Kathy McDaniel başına gelenlerle ilgili bir de kitap yazdı

BAŞINA GELENLERİ YAZDI

Kathy, tüm bu yaşadığı ilginç olayları kitaplaştırmayı da ihmal etmedi. Cennet ve cehennemi anlatan bir kitap kaleme alan Kathy, deneyimlerinin hepsini insanlarla paylaştı.

Son Dakika Haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.