Ahırdan gelen seslere koşan çiftlik sahibi, adamı keçisine tecavüz ederken yakaladı – Karagöz Medya

Ahırdan gelen seslere koşan çiftlik sahibi, adamı keçisine tecavüz ederken yakaladı

Akıllara durgunluk veren olay, Malezya‘nın Rawang yakınlarındaki bir köyde yaşandı. İddialara göre Shaari Hasa isimli adam, gizlice girdiği bir çiftlikte keçiye tecavüz etmeye başladı. Bu sırada sesleri duyan çiftlik sahibi kadın, hemen ahıra doğru koştu ve adamı yarı çıplak halde keçisine tecavüz ederken yakaladı.

GÖZALTINA ALINDI

Sahibinin, keçinin boynundaki izleri polislere göstermesinin ardından Shaari Hasa isimli adam, tutuklanarak cezaevine gönderildi. Olayın meydana geldiği 27 Temmuz’dan bu yana tutuklu olan Hasa’nın yargılanacağı dava önümüzdeki günlerde görülecek.

20 YIL HAPSİ İSTENİYOR

Malezya Ceza Kanunu’nun 377. maddesi uyarınca “Doğal olmayan bir şekilde hayvanla cinsel ilişkiye girmek” suçundan yargılanan Hasa’nın 20 yıl hapsi talep ediliyor.

ÖNCE İTİRAF ETTİ SONRA REDDETTİ

Mahkemede önce suçunu itiraf eden Shaari Hasa isimli adam, daha sonra ifadesini değiştirerek suçsuz olduğunu iddia etti. Mahkeme heyetinin “Olay yerindeki kıyafetler senin miydi?” şeklindeki soruya da olumsuz yanıt veren adam, keçiye tecavüz etmediği konusunda ısrarcı davrandı. Ancak çiftlik sahibi kadın, olay yerinde gördüğü adamın Hasa olduğundan şüphe duymadığını ifade etti.

Son Dakika Haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.