Kılıçdaroğlu: Tüm bu kötülüğün bile isteye yapıldığını hepimiz biliyoruz; kimse sessiz kalmamalı, herkes nerede durduğunu söylemeli – Karagöz Medya

Kılıçdaroğlu: Tüm bu kötülüğün bile isteye yapıldığını hepimiz biliyoruz; kimse sessiz kalmamalı, herkes nerede durduğunu söylemeli

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda ekonomik gidişata yönelik iktidarla ilgili çağrıda bulunarak, “Bu bir organize kötülük, gözü dönmüş bir deliliktir! Kimse sessiz kalmamalı, herkes nerede durduğunu söylemeli. Çünkü tarih, bu gafleti destekleyenleri de yazacak!” ifadelerini kullandı. 

Kılıçdaroğlu, şu paylaşımları yaptı: 

“Nas ve dinî gereklilik söylemleri Erdoğan’ın gerçek sebeplerini yansıtmıyor. Bunu hepimiz biliyoruz. Yoksa buyursun tüm faizleri sıfırlasın. Acı olan şu; tüm bu kötülüğün, bile isteye yapıldığını hepimiz biliyoruz. Ekonomik model filan da yok.

 
Geriye tek bir ihtimal kalıyor. Erdoğan kaybettiğini biliyor ve çatışma yaratma peşinde, insanları provoke etme peşinde… Bunun sonu, rafların boşalması, insanların açlıkla sınanmasıdır.
 
Tekrar ediyorum: Bu bir organize kötülük, gözü dönmüş bir deliliktir! Kimse sessiz kalmamalı, herkes nerede durduğunu söylemeli. Çünkü tarih, bu gafleti destekleyenleri de yazacak!”

 
Ayrıntılar geliyor… 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.