Ekrem İmamoğlu ‘iddianame hazırlanıyor’ iddiasına yanıt verdi – Karagöz Medya

Ekrem İmamoğlu ‘iddianame hazırlanıyor’ iddiasına yanıt verdi

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, kendisi hakkında iddianame hazırlandığı iddialarına yanıt verdi. İddiayı espri olarak nitelendiren İmamoğlu, “Bu esprileri her gün görüp, yaşıyoruz, takip ediyoruz. Devletin her kademesindeki insanlar görevini layıkıyla yapsın, biz de yapalım. Bizi incelemeye gelmişlerdir; başımızın üstünde yerleri vardır. Yeter ki herkes görevini saygın, kamu ahlakı içerisinde yapsın ” dedi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne yönelik başlatılan terör soruşturmasıyla ilgili tartışmalar sürerken eski AKP’li Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, katıldığı canlı yayında İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu için iddianame hazırlandığını iddia etmişti…

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, kendisi hakkında iddianame hazırlandığı iddialarına yanıt verdi:

*Bu esprileri her gün görüp, yaşıyoruz, takip ediyoruz. Devletin her kademesindeki insanlar görevini layıkıyla yapsın, biz de yapalım.

*Bizi incelemeye gelmişlerdir; başımızın üstünde yerleri vardır. Yeter ki herkes görevini saygın, kamu ahlakı içerisinde yapsın

* Bizi her zaman teftiş etsinler, hiçbir sıkıntı yok. Yeter ki devletin her kademesi; müfettişi, valisi, bakanı görevini layıkıyla yapsın.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir