Emekli olanlara 2.500 TL para veriliyor! Sadece bugün başvuranlar alabiliyor: Banka hesaplarına para yatıyor

  31.07.2022
  280
  Emekli olanlara 2.500 TL para veriliyor! Sadece bugün başvuranlar alabiliyor: Banka hesaplarına para yatıyor

  Emeklileri ilgilendiren bir duyuru yapıldı ve Yapı Kredi Bankası, emekli müşterileri için harekete geçildiği belirtildi. Banka tarafından yapılan duyuruda emekli maaşını Yapı Kredi’den alıp da emekli yakınına referans olanlara para verileceği belirtildi. Yapılan duyuruda ödeme miktarının 2 bin 500 liraya kadar çıktığı belirtilerek kampanyaya başvuruların bu gece 23:59’a kadar devam edeceği ifade edildi.

  TOPLAM 2 BİN 500 TL ÖDENECEK

  Yapı Kredi Bankası, emekli maaşını kendi bankasından alıp da emekli yakınına referans olanlara 250 TL ödeme yapılacağı ve bir müşterinin en fazla 10 kişiye referans olabileceği ifade edildi.

  Banka tarafından yapılan duyurunun devamında Yapı Kredi Bankası Emekli Referans Kampanyası 4 Nisan – 31 Temmuz 2022 tarihleri arasında geçerli olduğu belirtilerek Yapı Kredi Bankası müşterileri SGK (SSK / Bağkur / Emekli Sandığı) maaşı sahibi bir emekliye referans olarak kampanyaya katılabilecekleri ifade edildi.

  KAMPANYANIN AYRINTILARI

  Kampanyanın ayrıntılarına ilişkin yapılan duyurunun devamında şu ifadelere yer verildi:

  • Yapı Kredi Bankası müşterileri Şubelerimiz, Müşteri İletişim Merkezi ve Yapı Kredi Mobil üzerinden SGK maaşı sahibi bir emekliye referans olarak kampanyaya katılım sağlayabilirler.

  • Referans veren müşterilerin Yapı Kredi Şubeleri, Müşteri İletişim Merkezi üzerinden aldıkları kodları referans göstermek istedikleri emekli tanıdıkları ile paylaşmaları gerekmektedir.

  • Referans verilen emeklinin kendisine iletilen kodu Yapı Kredi’ye maaş taşıma ve promosyon başvurusu yaptığı sırada Şube / Müşteri İletişim Merkezi personeli ile paylaşması veya Yapı Kredi Mobil ve Yapı Kredi İnternet Şubesi üzerinden maaş taşıma işlemlerini gerçekleştirirken girmeleri gerekmektedir.

  KOD GİRİŞLERİ GERÇEKLEŞTİRİLMELİ

  • Emekli müşterilerin Referans kampanyasına katılımının alınabilmesi için promosyon taahhüdü vermeleri ve kod girişlerinin gerçekleşmesi gerekmektedir.

  • Bir emekli sadece bir kişi tarafından referans gösterilebilir.

  • Referans veren müşteri tarafından alınan kod yalnızca bir emekli tarafından kullanılabilir.

  • Bir müşteri en fazla 10 kişiye referans olarak kampanyaya katılım sağlayabilir. Yapı Kredi Bankası müşterileri referans oldukları kişilerden SGK ( SSK / Bağkur / Emekli Sandığı) emekli maaşını Yapı Kredi Bankası’na taşıyan her bir müşteri için 250 TL, toplamda en fazla 2.500 TL ödül kazanabilir.

  • Yapı Kredi Bankası kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.

  • Yapı Kredi Bankası ve iştiraklerinin personelleri kampanyaya katılım sağlayamaz.

  • Yapı Kredi Bankası’ndan son 6 ay içerisinde emekli maaşı almış kişiler kampanya kapsamında referans gösterilemez.

  • Yapı Kredi Bankası mevcut emekli maaş müşterisi olan veya Yapı Kredi Bankası’na emekli maaşını taşımak için başvurusu bulunan müşteriler kampanya kapsamında referans gösterilemez.

  REFERANS OLUNABİLİR

  • Tüm Yapı Kredi Bankası müşterileri, Emekli Referans Kampanyası kapsamında emekli yakınlarına referans olabilir.

  • Referans veren müşteri günde en fazla 5 kod oluşturabilir, referans veren müşterinin aktif ve/veya kullanılabilir durumda toplam 10 kodu olması durumunda yeni kod oluşturulmasına izin verilmez.

  • Emekli müşterilerin kendilerine iletilen kodu 10 gün içerisinde kullanması gerekmektedir, 10 gün içinde kullanılmayan kodlar geçerliliğini yitirecektir.

  YAZAR BİLGİSİ
  YORUMLAR

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.