Müge Anlı’yla ilgili şok iddia! “Babası ölüm döşeğindeyken düğün yaptı”

  02.08.2022
  920
  Müge Anlı’yla ilgili şok iddia! “Babası ölüm döşeğindeyken düğün yaptı”

  Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay’dan şaşırtan Müge Anlı iddiası! Geçtiğimiz günlerde babasını kaybeden ünlü sunucu Müge Anlı’nın ve 2 kardeşinin vefat eden babalarını 29 yıldır görmediklerini açıklayarak çok konuşulacak iddialarda bulundu.

  Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, ünlü sunucu Müge Anlı ile ilgili çok konuşulacak iddialarda bulundu. Akay’ın iddiasına göre Müge Anlı ve kardeşleri 29 yıldır babalarıyla görüşmüyor. İhsan Anlı’nın önce prostat kanserine yakalandığını ve kanser olduğunu öğrenince 3 çocuğunu görmek istediğini ama çocuklarının bu arzusunu kabul etmediğini de dile getirdi. Bir diğer iddia ise Müge Anlı’nın babası ölüm döşeğinden düğün yapması oldu.

  İşte Onur Akay’ın tartışma yaratacak o köşe yazısı;

  “Programında çok sayıda baba kızı bir araya getirdi ama kendisi 29 yıl babası ile görüşmedi… Evet, Müge Anlı’dan bahsediyorum… Reyting rekorları kıran ‘Müge Anlı ile Tatlı Sert’ programının ünlü sunucusu Müge Anlı’dan… 25 Haziran 2022 yılında İstanbul Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile dünya evine giren Anlı, geçtiğimiz günlerde ise babası İhsan Anlı’yı kaybetmişti.

  3471129_810x458

  “ASLINDA 3 KEZ EVLENDİ”

  Her yerde 2 kez evlendiği yazan Müge Anlı, aslında 3 kez evlendi ama 2 kocası var! Peki, bu nasıl oluyor? Müge Anlı, kızı Lidya Müge Akdağ’ın babası gazeteci Burhan Akdağ ile 2 kez evlendi…

  “BABALARINI 29 YILDIR GÖRMEDİLER”

  Ayrıca 2 kardeşi olan Müge Anlı ve kardeşleri vefat eden babalarını 29 yıl görmediler. Babaları İhsan Anlı önce prostat kanserine yakalandı ve kanser olduğunu öğrenince 3 çocuğunu görmek istedi ama çocukları bu arzusunu kabul etmedi. Daha sonra babaları İhsan Anlı’ya KOAH teşhisi konuldu ve durumu iyice kötüye gitti.

  2851

  “BABALARI ÖLÜM DÖŞEĞİNDEYKEN DÜĞÜN YAPTILAR”

  Özellikle ölüm döşeğindeyken çocuklarına haber verildi ama çocukları iki düğün birden yaptı. Önce Müge Anlı evlendi sonra ise ‘Müge Anlı ile Tatlı Sert’ programının editörlüğünü de yapan Müge Anlı’nın erkek kardeşi Mert Efe Anlı dünya evine girdi. Baba İhsan Anlı vefat ettiğinde ise Müge Anlı, babasını toprağa verirken kardeşi Mert Efe’yi de balayına gönderdi. Yani Mert Efe babasının cenazesine bile katılmadı. Müge Anlı babasını 29 sene sonra, kızı Lidya Müge Akdağ ise dedesini ilk defa cenazesinde gördü!

  muge-anli-06y3_cover

  “KIZI ADNAN ŞENSES’İ DEDESİ SANIYORMUŞ”

  Zaten Lidya küçükken Adnan Şenses’i dedesi zannedermiş! Müge Anlı’nın programlarını izleyenler bilir. Anlı’nın, programlarında babasından hiç söz etmemesi ve annesinden sürekli söz etmesi her zaman dikkat çeker. Yakın çevreden öğrendiğime göre, Müge Anlı’nın annesi Ayten Sevinç, Müge Anlı’yı ve kardeşlerini babaları ile görüştürmemiş.
  muge_anli_nin_kardesi_bakin_kim_cikti_h168287_60329

  “ANNESİNİN KENDİNE YAPTIĞINI O DA KIZINA YAPIYOR”

  Burhan Akdağ da Müge Anlı’dan olan kızı Lidya Müge Akdağ’la uzun yıllar görüşemedi ve bu konu ile ilgili Cumhurbaşkanına bile mektup yazdı. Müge Anlı için yakın çevresi, ‘Annesinin kendisine yaptığını kızına yaptı.’ şeklinde de konuşuyor. Vefat eden İhsan Anlı’nın yakın çevresi ise çok iyi bir insan olduğunu söylüyor. Yeni sezonda başlayacak ‘Müge Anlı ile Tatlı Sert’ programının ilk bölümünde, Müge Anlı’nın hayatını masaya yatırsalar acaba nasıl bir reyting rekoru kırılır çok merak ediyorum.”

  YAZAR BİLGİSİ
  YORUMLAR

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.