İşimi kaybetmemek için soyundum”

  10.08.2022
  216
  İşimi kaybetmemek için soyundum”

  Filmlerde soyunmak zorunda kaldığını itiraf etti…

  17Amerikalı oyuncu ve şarkıcı Amanda Seyfried (36), hakkında bilinmeyenleri anlattı. Samimi açıklamalarda bulunan Seyfried, kariyerinin ilk yıllarında rahatsız da olsa filmlerde soyunmak zorunda kaldığını dile getirdi.

  27Konuyla alakalı konuşan Amanda Seyfried, işini kaybetmemek için rahatsız olsa bile bazı sahneler için soyunduğunu belirtti.

  37“BUNUN OLMASINA NASIL İZİN VERDİM?” ‘Porter Dergisi’ne konuşan Seyfried, “19 yaşındaydım. İç çamaşırım olmadan etrafta dolanıyordum. Şaka mı yapıyorsun? Bunun olmasına nasıl izin verdim?” ifadelerini kullandı.

  47“İŞİMİ KAYBETMEK İSTEMEDİM” Oscar ve Emmy adaylığı olan oyuncu, “Aslında bunu neden yaptığımı biliyorum. 19 yaşındaydım ve kimseyi kırmak istemedim. İşimi kaybetmek istemedim. Nedeni buydu.” şeklinde konuştu.

  57Amanda Seyfried, bu tür samimi sahnelerde set koordinatörlerinin zorunlu tutulduğu ve oyuncuların rahatça konuşabilecekleri bir dönemde olmayı dilediğini belirtti.

  67“EN İYİ YARDIMCI KADIN OYUNCU” OSCAR ADAYLIĞI… Oyuncu, son olarak “The Dropout” dizisinde rol almış ve Emmy adaylığı kazanmıştı. Ünlü isim, ayrıca David Fincher’ın yönetmen koltuğunda oturduğu “Mank” filmiyle ise Oscar’da “En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu” ödülüne aday gösterilmişti. (HABERTURK.COM)

  77

  YAZAR BİLGİSİ
  YORUMLAR

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.