İstanbul’da akılalmaz olay! Hırsız önce öptü sonra… ‘Rüya mı gerçek mi emin olamadım’

  13.08.2022
  428
  İstanbul’da akılalmaz olay! Hırsız önce öptü sonra… ‘Rüya mı gerçek mi emin olamadım’

  İstanbul’da yaşanan bir olayda eve giren bir hırsız, odanın karanlık olması nedeniyle kendisini erkek arkadaşı zanneden kadını ilk önce öptü sonra da telefonunu çaldı. Uyku sersemi kadın uyumak için yatağına geri döndüğünde erkek arkadaşını görünce panikle bağırmaya başladı. Evden kaçan ve kısa sürede yakalanan hırsız, suçlamaları kabul etmedi.

  Olay, İstanbul Kartal’da meydana geldi. Gece saatlerinde eve giren bir hırsız, odanın karanlık olması nedeniyle kendisini erkek arkadaşı zanneden kadını ilk önce öptü sonra da telefonunu çaldı. Yatağına uyumak için döndüğünde erkek arkadaşını gören kadın paniğe kapılırken olay sonrası kaçan hırsız kısa sürede yakalandı. Emniyetteki ifadesinde yaşadıklarını anlatan kadın “Rüya mı gerçek mi emin olamadım” derken suçlamaları kabul etmeyen hırsız tutuklandı.

  -eve-giren-hirsiz-once-uyuyan-kadini-optu-sonra-telefonunu-caldi_7416_dhaphoto2 (1)

  ÖNCE ÖPTÜ SONRA DA TELEFONU ÇALDI

  Olay, 31 Temmuz saat 03.15 sıralarında Esentepe Mahallesi’nde gerçekleşti. Emniyette verilen şikayetçi ifadesine göre olay şöyle gerçekleşti: Bir sitenin zemin katında oturan 34 yaşındaki S.D. adlı kadını evine hırsız girdi. O sırada uyuyan S.D. telefonunun ışığının yanması üzerine uyandı. Uyku sersemi olan kadın, odanın karanlık olması sebebiyle ayakta gördüğü hırsızı erkek arkadaşı zannetti. S.D. hırsıza “Hayatım ne yapıyorsun” diye seslenince hırsız, uyku sersemi olan kadını öptü. S.D. uyumak için diğer tarafa döndüğünde ise yatakta erkek arkadaşının uyuduğunu gördü. S.D. evde başka birisi olduğunu anladığında; kadının komodin üzerindeki telefonunu çalan hırsız, pencereden atlayarak kayıplara karıştı.

  -eve-giren-hirsiz-once-uyuyan-kadini-optu-sonra-telefonunu-caldi_7416_dhaphoto3

  “RÜYA MI GERÇEK Mİ EMİN OLAMADIM”

  Emniyetteki ifadesinde yaşadıklarını anlatan S.D.’nin “Rüya mı gerçek mi emin olamadım. Telefonu bulamayınca önce site yönetimine müracaat ettim. Kamera kayıtlarına bakmak için bekledim ancak bu süre ertelenince 8 Ağustos 2022 tarihinde karakola başvurarak şikayetçi oldum. İkametime girerek cep telefonumu çalan ve beni öpen şahıstan şikayetçiyim” dediği öğrenildi.

  -eve-giren-hirsiz-once-uyuyan-kadini-optu-sonra-telefonunu-caldi_7416_dhaphoto1 (1)
  YAZAR BİLGİSİ
  YORUMLAR

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.