Emekli maaşları için dev ayar verildi: Şubelerde kuyruklar olacak! Emeklilere maaşa ek 7.500 TL ödemeler başladı

  15.08.2022
  107
  Emekli maaşları için dev ayar verildi: Şubelerde kuyruklar olacak! Emeklilere maaşa ek 7.500 TL ödemeler başladı

  Emekliler için çok önemli bir duyuru yapıldı. Bu duyuruda promosyon tutarlarına zam yapıldığı belirtilerek emeklilere 7.500 TL’den fazla promosyon ödemesi yapılacağı ifade edildi. Özellikle acil nakit ihtiyacı olanlar ya da nakit parayı değerlendirmek isteyen emekliler için bir fırsat oldu. Öte yandan Yapı Kredi Bankası, promosyondan ayrı olarak emekli yakınına da referans olanlara da ek olarak 250 TL vereceğini paylaştı.

  EMEKLİLERE 7.500 TL VERİLİYOR

  Emekli maaşını Yapı Kredi Bankası’na taşıyan müşterilere 7500 TL promosyon ödemesi yapılacağı belirtilerek Yapı Kredi Bankası Emekli Referans Kampanyası 4 Nisan – 31 Ağustos 2022 tarihleri arasında geçerli olduğu ifade edildi.

  Yapılan duyurunun devamında Yapı Kredi Bankası müşterileri SGK (SSK / Bağkur / Emekli Sandığı) maaşı sahibi bir emekliye referans olarak kampanyaya katılabilecekleri belirtildi ve bir müşterinin en fazla 10 kişiye referans olarak kampanyaya katılım sağlayabildiği apı Kredi Bankası müşterileri referans oldukları kişilerden SGK ( SSK / Bağkur / Emekli Sandığı) emekli maaşını Yapı Kredi Bankası’na taşıyan her bir müşteri için 250 TL, toplamda en fazla 2.500 TL ödül kazanabildiği ifade edildi.

  KAMPANYANIN AYRINTILARI

  Kampanyanın ayrıntılarına ilişkin yapılan duyuruda ise şu ifadelere yer verildi:

  Yapı Kredi Bankası’ndan son 6 ay içerisinde emekli maaşı almış kişiler kampanya kapsamında referans gösterilemez.

  Yapı Kredi Bankası mevcut emekli maaş müşterisi olan veya Yapı Kredi Bankası’na emekli maaşını taşımak için başvurusu bulunan müşteriler kampanya kapsamında referans gösterilemez.

  Tüm Yapı Kredi Bankası müşterileri, Emekli Referans Kampanyası kapsamında emekli yakınlarına referans olabilir.

  Referans veren müşteri günde en fazla 5 kod oluşturabilir, referans veren müşterinin aktif ve/veya kullanılabilir durumda toplam 10 kodu olması durumunda yeni kod oluşturulmasına izin verilmez.

  Emekli müşterilerin kendilerine iletilen kodu 10 gün içerisinde kullanması gerekmektedir, 10 gün içinde kullanılmayan kodlar geçerliliğini yitirecektir.

  Referans verilen emeklinin maaşının Yapı Kredi Bankası’na taşınması ve promosyon ödemesinin gerçekleşmesinin ardından referans veren Yapı Kredi Bankası müşterisinin kampanya ödüllendirmesi yapılır.

  YAZAR BİLGİSİ
  YORUMLAR

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.